USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C Cabo Frio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C

ex. Flat Ancora Confortavel Duplex A Beira Mar

Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

46

Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in de kamers

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Eigen strand

Strandtoegang

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C van 80 m² is gelegen binnen 2 km van Playa Brava en op circa 10-minuten rijafstand van het Peró Strand. Voor degenen die met de auto reizen, biedt het appartement een privéparkeerplaats ter plaatse.

Dit appartement biedt accommodatie op een locatie aan het strand net om de hoek bij Ideal. De Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio ligt binnen 3 km van de accommodatie.

Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C biedt uitzicht op de zee en bestaat uit een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Dit appartement biedt 2 badkamers aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De dichtstbijzijnde bushalte, Ponto da arvore, is op ongeveer 5-minuten loopafstand.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Cabo Frio
    18 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Strandtoegang

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 21:00
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C?

    Gasten van dit strand Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Container Market, binnen een straal van 450 meter. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio (3 km) en de Capela de Nossa Senhora da Guia Kapel (4 km).
  • Vind ik een parkeerplaats in Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C?

    Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C heeft gratis privéparkeerplaatsen.
  • Wat is de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 80 vierkante meters.
  • Heeft dit strand Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C een eigen zwembad?

    Dit strand Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C heeft, natuurlijk, een privézwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Flat Ancora Pero, Cabo Frio - Confortavel Duplex A Beira Mar 202C, Brazilië

Avenida Dos Pescadores Apto 202, Bloco C, Cabo Frio, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved